درباره ما

درباره ما

 

درباره ما

درباره ما

فروشگاه اینترنتی ابزارلند نتیجه سالها تعامل ما با مشتریان عزیز می باشد.

ما همواره سعی برآن داشتیم تا راهکارهایی برای سهولت در خرید برای مشتریان ارائه کنیم.

به همین منظور در سال ۱۳۹۲ وبسایت اینترنتی ابزار کبیر که هم نام فروشگاه ما در بازار ابزار واقع در حسن آباد بود را راه اندازی کردیم.

اما به واسطه گسترش چشمگیر اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی و اقبال خوبی که این گونه کسب و کار ها نزد مردم پیدا کردند،و همچنین فراهم آوردن سهولت امکان خرید آنلاین ابزار و ارسال به اقصی نقاط کشور،هدف گذاری جدیدی برای مجموعه ابزار کبیر شکل گرفت که این هدف گذاری به راه اندازی فروشگاه اینترنتی ابزار لند انجامید.

پیشنهاد کالاهای پر فروش و تخفیف کالا از جمله امکاناتی است که مشتریان را برای خرید بهتر و ارزان تر راهنمایی می کند.از دیگر راهکارهای ابزار لند برای اطمینان خاطر مشتریان از خرید خود،امکان عودت کالا در صورت عدم رضایت از محصول می باشد (هزینه های عودت کالا بر عهده مشتری گرامی است همچنین جهت عودت کالا بسته بندی کالا باید سالم و بدون آسیب دیدگی باشد).جهت طرح هر گونه سوال و یا مشاوره در مورد ابزاآلات شما عزیزان می توانید حتی در ایام و ساعات غیر اداری سوالات خود را از طریق تماس با شماره همراه درج شده در پایین متن با ما در میان بگذارید.

همچنین در سایت ابزارلند امکان مشاوره آنلاین فراهم شده است.

مهمترین هدف ما در ابزار لند جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد و همواره از نظرات و انتقادات سازنده شما عزیزان استقبال خواهیم کرد،شما عزیزان می توانید از طریق فرم تماس با ما ،نظرات،انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

تلفن : ۶۶۷۱۱۲۸۱ – ۰۲۱  (۵خط)
همراه: ۶۶۷۱۱۲۸۱ – ۰۹۳
فکس: ۶۶۷۱۱۲۹۱ – ۰۲۱
 مدیر و صاحب امتیاز سهراب حاجی ملا حسینی