بازگشت کالا

بازگشت کالا

ابزار لند به منظور جلب رضایت ، اعتماد و همچنین به پاس خرید مشتریان محترم،امکان عودت کالای خریداری شده را تا ۷ روز برای خریداران فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند با اطمینان خاطر ابزارآلات مورد نیاز خود را تهیه کنند.

به همین منظور می توانید جهت بازگشت کالای دریافتی با رعایت قوانین ذکر شده در ذیل،نسبت به مرجوع نمودن کالای خریداری شده اقدام فرمایید.

دلایل بازگشت کالا

1-معیوب بودن ابزار : در صورتی که سفارش دریافتی شما به لحاظ فنی معیوب بوده و کارکرد درستی نداشته باشد.(معیوب بودن ابزار باید توسط کارشناس فنی ابزار لند بررسی و تایید گردد)

۲-عدم تطبیق با مشخصات در سایت : در صورتی که کالای دریافتی با مشخصات و اطلاعات وارد شده در سایت ابزار لند تطبیق نداشته باشد.(عدم تطبیق باید توسط کارشناس فنی ابزار لند بررسی و تایید گردد)

نکته:امکان عدم تطبیق عکس های محصولات درون سایت با محصول دریافتی وجود دارد و تنها به دلیل اختلاف با عکس امکان بازگشت نمی باشد.

۳-انصراف از خرید : در صورتی که پس از دریافت کالای مورد نظر،از خرید منصرف شده و قصد بازگرداندن کالای مورد نظر را داشته باشید.(در صورت وجود هرگونه مغایرت در کالای ارسالی و یا خارج نمودن کالا از بسته بندی،کالای مربوطه قابل بازگشت نخواهد بود)

۴-صدمات ناشی از حمل و نقل : در صورتی که در طول فرایند ارسال و حمل و نقل سفارش،صدماتی به کالای مورد نظر وارد شده باشد.(صدمات حمل و نقل باید توسط کارشناس فنی ابزار لند بررسی و تایید گردد.)

هزینه بازگشت کالا

هزینه بازگشت به دلیل معیوب بودن کالا،عدم تطبیق با مشخصات سایت و یا آسیب دیدن در اثر حمل،در صورت تایید توسط کارشناس فنی ابزار لند،بر عهده ابزار لند می باشد در غیر این صورت بر عهده خریدار است.

همچنین در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن دلیل بازگشت کالا توسط کارشناسان ابزار لند هزینه ارسال و بازگشت کالا بر عهده خریدار می باشد.